Teslimat & İade

Qbra Moda Tekstil Ticaret LTD. ŞTİ. olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Güzel bir alışveriş deneyimi yaşamanızı dileriz. Ancak oldu ki herhangi bir sebeple ürünümüzden memnun kalmadınız bu durumda değişim ve iade hakkınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÜRÜN DEĞİŞİM ve İADE SÜRECİ

Değişim ya da iade için ürünü 15 günlük yasal süre içerisinde FATURASI İLE BİRLİKTE, değişim - iade kodumuzu  (814612765) Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir.

Değişim ve iadelerde kargo bedeli size aittir.
Ürün bize ulaşınca kargo bedeli ürün bedelinden düşülerek değişim/iade işleminiz gerçekleştirilir.
Değişim Kargo Ücreti: 120₺
İade Kargo Ücreti: 60₺
Not : Paketinizin içerisindeki değişim - iade formunu doldurup form ve faturanız ile göndermeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ: Faturası ve değişim formu olmayan ürünler kabul edilmemektedir...

İade ve değişim işleminin gerçekleşebilmesi için ürünle birlikte gelen iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak, iade/değişim yapacağınız ürünü varsa aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız bir şekilde kargoya vermelisiniz.

Para iadesi talebinde bulunmak istemeniz durumunda, değişim/iade formunda ilgili kısmı doldurmanız ve ürünü bu şekilde göndermeniz gerekmektedir.

DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARINI LÜTFEN DİKKATE ALINIZ.

Öncelikle değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz olmalıdır.

Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilemeyen ürünlerin değişimi mümkün değildir. 

Değişim bir kereye mahsus olup, değişimi yapılan ürünün iadesi mümkün değildir.

EXTRA İNDİRİME TABİ ÜRÜNLER HARİÇ Satın aldığınız ürün veya ürünler çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Para iadesi talebinizin onaylanması için, ürünün kullanılmamış olması, parfüm, ten kokusu, leke ve benzeri bir iz olmaması, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması, tüm aksesuarları ve FATURASI ile birlikte yasal süresi içerisinde YURTİÇİ KARGO anlaşma kodumuz ile firma adresimize gönderimini yapmanız gerekmektedir. 

Ürün firmamıza ulaştığında iade koşullarına haiz olup olmadığı kontrol edilecek olup 14 günlük yasal süre içinde para iadesi eksiksiz ve tek seferde gerçekleştirilecektir.Şartlara haiz olmayan ürünler karşı ödemeli olarak alıcıya geri iade edilir. 

Ürün Firmamıza ulaştığı günden itibaren yasal para iadesi süreci 15 gündür.

Ödemenizi Kredi Kartı ile yaptıysanız para iadesi Kredi kartınıza, havale olarak yaptıysanız vereceğiniz iban numarasına yapılacaktır. 

Keyifli Alışverişler Dileriz... 

SİPARİŞİNİZİ TÜRKİYE DIŞINDAN VERDİYSENİZ;

Yurtdışı siparişlerde iade ve değişim maliyeleri çok yüksek olmakta ve çok uzun zaman almaktadır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz sipariş oluştururken ürün açıklamalarını çok dikkatli okuyarak doğru ürünü sipariş vermenizdir.

Tereddüt yaşadığınız her konuda öncelikle 0530 978 15 29 no’ lu Whatsap hattımıza yazarak bilgi almanızı ve siparişinizi o şekilde oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.  Adresinize teslim süresi, bulunduğunuz ülkenin uzaklığına ve gümrük mevzuatına göre 3 ila 10 gün arasında değişir. 

Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.

Yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek tahakkuk eden gümrük ücreti ve paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.

Gümrük bedelleri siparişe ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Gönderilerin gümrük ücretine tabi olması durumunda bizim buradan herhangi bir müdahale şansımız maalesef bulunmamaktadır.

Ürün Kargoya verilmeden önce siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kredi kartı ile oluşturduğunuz siparişlerinizde iade tutarı doğrudan Kredi Kartınıza iade edilir. 

Western Union İle yapılan ödemelerde ödemeniz tekrar Western Union ile adınıza havale edilir.

Havale esnasında oluşacak kesintiler alıcıya aittir.

Karşılaştığınız problemler için 0090 530 978 15 29 numaralı WhatsApp Destek hattımıza yazabilirsiniz.

Son Güncellenme: 16 Mayıs 2024